Osobowości Roku 2017

Posted on Posted in Bez kategorii

2 marca 2018 roku nasza firma została uhonorowana statuetką „Osobowości Roku 2017” w kategorii BIZNES. Był to dla nas zaszczyt oraz nowe doświadczenie. Dzisiejszy post to skrót tego wydarzenia.

Zaczęło się od nominacji…

W plebiscycie Gazety Krakowskiej „Osobowości Roku 2017” można było nominować osoby zasłużone oraz posiadające potencjał, działające na terenie jednego z powiatów z województwa małopolskiego. Kandydatury były weryfikowane przez organizatorów plebiscytu. My – Centrum Multimedialne, dość nieoczekiwanie, zostaliśmy nominowani w kategorii BIZNES obok innych przedsiębiorców działających na terenie powiatu chrzanowskiego: „Justyna i Marcin Hajda, Chrzanów, Centrum Multimedialne, profesjonalna firma komputerowa na terenie Chrzanowa, fachowa pomoc w wyborze sprzętu komputerowego, rzetelny serwis komputerowy”- tak nasza firma została opisana przez osobę, która nas nominowała.

Plebiscyt trwał…

Było nam bardzo miło za wszelkie słowa uznania, a jeszcze milej kiedy podczas plebiscytu z dnia na dzień przybywało głosów. Szczególnie kiedy nasi klienci z chęcią słali na nas SMSy. Taka forma docenienia codziennie wykonywanej pracy napawa optymizmem i chęcią do dalszego działania i rozwoju.

 

I w ten oto sposób wygraliśmy…

Liczbą 140 oddanych głosów zwyciężyliśmy w powiecie chrzanowskim w kategorii BIZNES. Zostaliśmy zaproszeni na galę rozdania nagród, która odbyła się w Krakowie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć:

 

A także krótką filmową relację z chwili odebrania nagrody:

 

 

Dziękujemy raz jeszcze za docenienie naszej pracy!

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this page