wlot powietrza w laptopie

Sposób na ulepszone chłodzenie laptopa

Posted on Posted in Bez kategorii

W prawie każdym laptopie znajduje się wentylator, którego zadaniem jest pobieranie świeżego powietrza przez jego wlot  oraz odprowadzanie gorącego przez wylot. Producenci laptopów niestety coraz częściej rezygnują z wlotu powietrza do układu chłodzenia. W miejscu, gdzie znajduje się wentylator, od spodu laptopa, czyli jak na obrazku poniżej w miejscu wstawionego pytajnika:

chłodzenie laptopa

powinny znajdować się kratki przez które do układu chłodzenia wlatuje świeże powietrze i zapewnia zbawienną cyrkulację. Niestety – to miejsce jest często zaślepione! Odwróćcie swoje laptopy i sprawdźcie, czy macie oprócz wylotu powietrza również wlot. Jeśli nie – zapytacie: dlaczego? Dlatego, by wasz laptop szybciej się przegrzewał i tym samym jego żywotność była krótsza. To celowy zabieg producentów! Jest to widoczne szczególnie w nowszych laptopach, a już na pewno we wszystkich tych, które dzisiaj widnieją na sklepowych półkach. Zapytacie więc – czy istnieje sposób, by temu zaradzić?

Ulepszone chłodzenie laptopa – jak to wygląda?

Aby temu zapobiec, przychodzimy z rozwiązaniem (nie omijamy problemu, czyli nie korzystamy z podkładki chłodzącej, lecz rozwiązujemy go trwale)! Jesteśmy autorami ulepszonego chłodzenia laptopa! Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób to robimy? Obejrzyj filmik poniżej.

Jeśli uważasz, że nasz patent jest odpowiedni dla Twojego laptopa, to zapraszamy do naszego serwisu komputerowego w Chrzanowie na wykonanie w nim wlotu powietrza. Umów się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Centrum Multimedialne – zawsze w centrum

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *